مزایای استفاده از سیستم های روکش HPL

مزایای استفاده از سیستم های روکش HPL

image

این روکش های خارجی توسط معماران و سازندگان برای محافظت از محیط داخلی از محیط اطراف استفاده می شود. همچنین برای بهبود زیبایی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و hpl از ساختمان  در برابر رطوبت و باد محافظت می کند و عملکرد حرارتی را بهبود می بخشد. مواد  تهیه شده  این روکش خارجی عبارتند از چوب، تخته سیاه، سنگ، فیبر، آلومینیوم، ورقه ورقه و.... می باشد.

بسیاری از معماران و سازندگان در حال حاضر انتخابشان مصالح نوین از جمله اچ پی ال می باشد استفاده از صفحات ورق های HPL با فشار بالا به عنوان مواد پوشش روکش خارجی به دلایل مختلف زیر می باشد:

1-به دلیل تنوع در نوع و رنگ

2-مقاوم در برابر انواع آب و هوا

3-مقاوم بدر برابر خط و خش

4-نصب آنها آسان است

5-مقاومت در برابر ضربه

6-مقاوم در برابر آتش و گرما

7-سهولت در نگهداری و تمیز کردن

8-سبک وزن هستند

9-در برابر رطوبت و باران مقاوم  است                                          

10-سیستم نصب آسان                                                                                  

11-استفاده در بالکنها و نردها با مقاومت بالا                                                

12-ظرافت و دوام


ورقه هایی با فشار بالا می باشندکه برای اهداف پوشش استفاده می شود. این مواد پوشش دهنده ای هستند که برای فضای تجاری و یا مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد تا نمایی لوکس، مدرن و منحصر به فرد به ساختمان بدهد. شما می توانید این ورقها را در سایزهای مختلف، سبک ها، بافت ها با توجه به دکور داخلی انتخاب کنید.


مزایای ورق های HPL


کاربردهای داخلی ورق های HPL

این  ورقه ها از رزین های با کیفیت بالا و بهترین کاغذ کرافت می باشند. ورقه های اچ پی ال hpl  برای بسیاری از کاربردها استفاده می شود. در اینجا چند فاکتور برای تأکید بر نیاز و اهمیت اچ پی ال وجود دارد:

ورقه های اچ پی ال اغلب برای دیوارها، سطوح کابینت و کارهای مشابه استفاده می شود. این ورق ها  در کارهای دکوراسیون داخلی بسیار کاربردی است.

ورق HPL بسیار با دوام است زیرا از رزین ملامین، رزین فنل و کامپوزیت های دیگر ساخته شده است تا آن را با دوام و مقاوم سازد . اچ پی ال در واقع یکی از مصالح با دوامی است که امروزه به طور گسترده برای کارهای داخلی استفاده می شود.

اچ پی ال ها بسیار متنوع وکاربردی هستند. مانند کابینت، میز کابینت، درب، قفسه و  ... استفاده شود. استفاده از HPL یک انتخاب مقرون به صرفه است. همچنین جایگزینی برای سایر مواد گران قیمت استفاده می شود.                                                                                                    

شما می توانید این ورقه های اچ پی ال را در طرح های مختلف و  تم های مختلف  پیدا کنید. تنوع در رنگ نیز باعث می شود آن را انتخابی عالی  دانست . شما می توانید اچ پی ال را در تم صنعتی، تم اسکاندیناوی، تم مینیمالیستی، تم های مدرن، تم چوب طبیعی، تم یونانی باستانی و خیلی چیزهای دیگر انتخاب نمایید.

کیفیت تضمین شده و دوام بالا باعث می شود این ورقه ها امناسب برای کاربردهای مختلف باشد. شاید انتخاب درست تم، رنگ و بسیار مهم است تا آن را با موضوع داخلی خانه مطابقت دهد.

این ورقه ها کاملا سازگار با محیط زیست است. مقاوم در برابر خط وخش است که یک مزیت اضافه برای گفتن است. نه تنها این عوامل باعث می شود که اچ پی ال انتخاب خوبی از محورهای مختلف باشد، بلکه گستردگی وسیع آن در صنایع مختلف نیز جایگزین شگفت انگیزی برای سایر مواد می شود.


کاربرد بیرونی ورق های HPL :

اچ پی ال محصولی ایده آل برای کاربردهای روکش خارجی است که تحت فشار و دمای بالا تولید می شود. رزینهای سخت شده باعث حفاظت موثر آب و هوا در برابر روکش فلزی اچ پی ال می شوند و قادر به مقاومت در برابر فرسایش از عناصر طبیعی می باشند. روکش بیرونی  این ورقها دارای مقاومت بالا است که باعث می شود آن را برای ساختمان هایی که نیاز به پوشش روکش های تهویه بالا دارد مناسب و ایده آل سازد.

1-مقاوم در برابر آب و هوا

2-ضد خش

3-مقاوم در برابر رطوبت

4-مقاومت ضربه

5-نگهداری ساده

6-مقاوم در برابر گرما

7-مقاوم در برابر آتش

8-روش نصب و راه اندازی ساده و سریع برای روکش دیوارهای خارجی

9-افزایش عملکرد صدا (حداکثر 15 دسی بل)

10-نگهداری کم هزینه

11-حفاظت دیوار و عایق حرارتی ساختمان ها را در برابر بارش جوی


نمای بیرونی ساختمان مدرن با ورق HPL


ورق های HPL در موارد بسیار دیگری مورد استفاده قرار میگیرد از جمله :

1-پانل های پنجره بالکن

2- دیوار خارجی

3-ساختمان اداری  وخانه ها

4-ساختمان دولتی فرودگاه

5-مرکز کسب و کار وبیمارستانها

6-مراکز آموزش و غیره

7-لوورها

8- KIOSK پیست اسکی

9-پیشخوان Huts VENTILATED

10- برای دروازه و گاراژ

11- پوشش بالکن

12-نرده

13- پارتیشن با استفاده از اچ پی ال

14- کانال پوشش در ارتفاع

15-پناهگاه های پیاده روی

16-پوشش سقف

 17-خانه های پیش ساخته با استفاده از اچ پی ال